среда, 19 июля 2017 г.

Автономний пошуковий пристрій F200 (GPS МАЯК)


Ви побоюєтеся, що у вас поженуть автомобіль? Ви думаєте, що правоохоронні органи не зможуть Вам допомогти? Тоді допоможіть собі самі! Спробуйте використовувати автономний пошуковий пристрій F200.
F200 - це автономний GPS трекер. Головні його відмінності від звичайних трекерів:
Він не підключається до жодних автомобільним енергосистем. Тому його дуже важко виявити при візуальному огляді машини, а, значить, ймовірність його знаходження викрадачами досить мала;
Його розмір (приблизно пачка сигарет) також не дає багато шансів викрадачам на його виявлення;
95% часу він «спить», і не випромінює радіохвилі. А значить знайти його сканером випромінювань практично неможливо.
Це є по суті автономний GPS маяк, що виходить в звичайному режимі раз на добу і показує своє місцезнаходження. Так він і працює на протязі 3-х місяців. Але якщо виникає необхідність, він з легкістю може переключитися в режим пошуку і на певний час перетворитися на звичайний трекер. За цей час ви можете організувати пошуки свого автомобіля або скоординувати дії правоохоронних органів по його поверненню власнику.
Ви можете купити GPS маячок для авто і використовувати його як додаткову опцію в комплексній системі супутникового охорони Вашого автомобіля.

Якщо у вас є цей мініатюрний GPS маяк для машини, то встановити цей GPS маяк в машину - не проблема. Ви це можете зробити самі або, якщо хочете, ми допоможемо Вам встановити автомобільний GPS маяк в Україні.
Автономний пошуковий пристрій F200  виконує наступну основну задачу:
визначає місцезнаходження об'єкта (автомобіля, вантажу, спецтехніки), працюючи протягом тривалого часу автономно, без підключення до зовнішніх джерел живлення, з низькою ймовірністю його знаходження зловмисниками.
Для цього даний автономний GPS маяк:
-має невеликі розміри;
-не підключається до електроживлення;
-працює до 3-х місяців в автономному режимі без підзарядки;
-має режим "пошук" в разі необхідності відстеження не тільки місцезнаходження автомобіля або іншого об'єкта, а й його переміщення.
-при неможливості визначення координат за допомогою системи GPS, використовується система LBS визначення координат за допомогою базових станцій оператора зв'язку.

Автономний GPS трекер F200 (маяк) - має унікальні властивості:
Повністю автономна і незалежна установка GPS маяка на об'єкт контролю без підключення до будь-яких електроланцюг зовнішнього живлення взагалі і в цілому.
Пошуковий маяк абсолютно не впливає на акумулятор і електрообладнання автомобіля.
При якісному, продуманому монтажі автономний GPS трекер неможливо заглушити, відключити або виявити спеціальної пошуковою апаратурою.
Використання в даному пошуковому маяку унікальних літій-тіоніл-хлоридних елементів живлення, які застосовуються тільки в космічних і військових галузях.
Гарантований час автономної роботи GPS маяка при щодобовому контролі в базовому варіанті - 3 МІСЯЦІ (!)
Унікальні вбудовані ультрависокочувстітельние GPS і GSM-антени, які використовуються в автономному GPS трекері.
Міцний, герметичний, термостійкий корпус GPS маячка зроблений з ABS пластмаси самих мінімальних розмірів і ваги.
Наявність мобільного додатка для візуалізації результатів пошуку на смартфонах (додаток PhantomUA в AppStore і PlayMarket)

Можливість підключення GPS маяка до зовнішнього джерела живлення;

1 комментарий:

  1. This information is really nice and helpful for GPS Tracking system.
    https://aryaomnitalk.com/gps-vehicle-tracking-system/

    ОтветитьУдалить